تبلیغات
هیئت قمربنی هاشم
هیئت قمربنی هاشم
محفل جوانان حسینی 

 

قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
ثبت لعن بر قاتلین حضرت زهراء (علیها السلام و الصلاة)-لعنة الله و لعنة رسول الله و لعنة وصیّه و ابناء وصیّه علی الثانی و الاول و الثالث و الرابع
لینک های مفید

حضرت آیت‌الله حسین وحیدخراسانی از مراجع تقلید در دیدار فرمانده انتظامی استان قم گفت: کار شما شناختش در نهایت دشواری است و اجرایش به مراتب دشوارتر، وقتی گفته می‌شود امنیت، بعضی‌ها تصور می‌کنند امنیت تنها در زندگی روزمره است، در حالی که فرد و اجتماع احتیاج به امنیت دارد، امنیت به تمام معنای کلمه، و تامین آن به عهده پلیس است. وی اضافه کرد: این‌که گفتیم امنیت به تمام معنای کلمه، یعنی امنیت از لحاظ اعتقادی و دینی، جانی، عرضی و مالی، در درجه اول امنیتی که باید در مملکت برقرار شود امنیت دینی است اگر خدشه پیدا کند، همه چیز به هم می‌خورد.

این مرجع تقلید با بیان این‌که امروز کشور از ناحیه وهابیت، تبلیغات مسیحیت، بهائیت، مجوس و زردشتی در خطر است بیان داشت: باید دزدان دین ربا و دزدان عقاید شناخته شوند و جلوی آن‌ها گرفته شود، به مجرد این‌که فضای آلوده محقق شود، خواه و ناخواه میکروب رخنه کرده و زادو ولد می‌کند، آن وقت معالجه‌اش بی‌نهایت مشکل می‌شود.

وی ادامه داد : جوان‌ها باید از لحاظ اعتقادی، بنیه دینی و روحی تقویت شوند و بدانند مسیحیت چه اباطیلی دارد، این عهد عتیق و جدیدی که سند اعتبار این‌ها است، قابل عمل نیست و از نظر عقلی مردود است.
حضرت‌آیت‌الله وحید خراسانی تصریح کرد: مسیحیت اساسش حضرت عیسی است، تمام نصارای عالم عاجزند که نسب حضرت عیسی را معرفی کنند، در خود اناجیل هم در نسب عیسی، سراپا اختلاف است، آن وقت خداشناسی این‌ها چگونه است؟

وی افزود: این جوان چه خبر دارد؟ تمام این‌ها مستند است، مسیحیت که این طور است، وهابیت باطل اندر باطل است، این‌ها را خارجی‌ها درست کرده‌اند، چون دیدند در مقابل این اباطیل تورات و انجیل در دنیا پیشرفت نمی‌کنند، با وجود این قرآن، دستورات، اخلاق و احکام ،انگلیسی‌ها عبدالوهاب را درست کردند،سر می‌برند و فیلم می‌گیرند و نشان می‌دهند، و دین ما را با غلظت و خشونت معرفی می‌کنند، مسؤولیت اول همه ما، حفظ امنیت اعتقادی است.

این مرجع تقلید با تأکید بر این‌که باید جلوی تبلیغات وهابیت و بهائیت گرفته شود بیان داشت: همان طوری که مواظب هستیم دزدی، پول کسی را نبرد، باید مراقب باشیم که دزدها دین مردم را نبرند.
وی خاطرنشان کرد :بعد از حفظ امنیت اعتقادی نوبت می‌رسد به حفظ امنیت جانی، بعد عرض مردم و در مرتبه چهارم حفظ امنیت مال مردم، وظیفه نیروی انتظامی برقراری امنیت است، اگر امنیت در این موارد تأمین شد، کار شما نور علی نور است.

حضرت آیت‌الله وحید خراسانی با اشاره به این‌که مقام پلیس، فوق تصور است، اظهار داشت : اگر این امنیت را برقرار کنید بدون تأمل، اسمتان در زیر دفتر شهدای کربلاست، اگر مردم با صلابت عقیده و ایمان، سر به بالین گذاشتند، آن وقت امنیت تمام است، یعنی اجر شما و اجر شهدایی که در راه حفظ دین سینه‌شان را برای حفظ آیین، مقام و مرتبه سپر می‌کنند، عظیم است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حوزه علمیه قم، اولین حوزه علمیه شیعه است، یعنی تمام نخبگان و فضلای ممالک اسلامی هر جا شیعه است از هند، پاکستان، قطیف، احساء، امارات و خلیج همه این‌جا جمع هستند، فضلای ممالک بار سفر می‌بندند به قم برای درک مراتب عالیه، این برای قم یک امتیاز است، این‌جا حرم اهل‌بیت(علیهم السلام) است، مرقد مطهر حضرت معصومه(سلام الله علیها) این‌جا است.
حضرت آیت‌الله وحید خراسانی با بیان این‌که بزرگانی همچون میرزای قمی و زکریا ابن آدم که استوانه علم بود در قم است افزود: إن‌شاء الله خدمت شما به شهر مقدس قم، خدمتی جامع الشرایط باشد، قدر این نعمت را بدانید، ما نیز به شما دعا می‌کنیم.

وی در پایان گفت: سعادت دنیا و آخرت در خواندن قرآن است، همان طور که نسیم بهار، زمین مرده را زنده می‌کند، همان طور کلمات خدا که قرآن است، دل مرده را زنده می‌کند، قرآن احیاء قلوب است، قرآن کلام الله و تجلی علم خداست، به مسؤولان برای خواندن روزانه آن سفارش کنید.

منبع:خبرگزاری رسـا نیوز
طبقه بندی: مطالب ناب مذهبی،
[ پنجشنبه 28 دی 1391 ] [ 12:46 ب.ظ ] [ غلام حیدر ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
درباره وبلاگ


*السلام علیک یا قمرالعشیره*
هیئت قمربنی هاشم(محفل نوجوانان حسینی)
در سال 1387 با لطف
اهل بیت علیهم السلام تاسیس گردید.
جلسات هفتگی هر هفته پنجشنبه شبها
در آدرس ذکر شده برگزار میشود.
.ومن الله توفیق.

طراح قالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب